Prázdninová "povídka"- sklenice

13. srpna 2014 v 22:16 | Amy |  Wibbly wobbly
!!!UPOZORNĚNÍ!!! TENTO ČLÁNEK NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S DW, ČTĚTE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

Rozhodla jsem se napsat článek, který bude něco mezi povídkou a deníkem. Obsahem budou moje prázdninové zážitky, které jsou po většině vtipné a tak trochu trapané takže se na to duševně připravte!

Já a moje kamarádka (říkejme jí Natali) jsme jely na chatu a myslely jsme si, že to bude takový normální týden s kamarádkou. Věci se ovšem vydali jiným směrem XD a z našeho původně "klidného" týdne se stal týden záchvatů smíchu a smíchu.
První co jsme inteligentně udělaly bylo že jsme si uprostřed noci řekli: "Mám žízeň. Půjdem se napít!" (jo já vim to nezní tak nebezpečně XD) Takže jsme ve tmě pomalu a tiše plížily k vypínači a musely jsme překonat pokoj, který byl plný překážek. První z nich byly dveře XD ty jsme ale nakonec překonaly i když to stálo nějaké ty úrazy. Potom ale přišlo "minové pole" , které představovalo koberec, na kterém byly rozházeny krabičky s korálky a věřte mi že šlápnout na to bylo tak hrozné jako šlápnout na LEGO Křičící No a když se Natali snažila najít vypínač tak porazila svou prázdnou skleničku, která byla na zemi. Já ale jako ta hrozně šikovná jsem šla druhá a kopla jsem do svojí skleničky, která ale byla plná (inteligentně) Když jsme konečně našly světlo, tak jsme uviděly nádherný mokrý flek na koberci, který jsme poté zamaskovaly papírovou krabicí. No a když jsme se vrátily z obýváku do pokoje, ve kterém jsme spaly, tak jsem si všimla že vypínač ke světle v obýváku je hned kousek od postele XD. Ráno už tam mokrý flek nebyl ale promočená krabice ano, samozřejmě -_-
Omlouvám se za tento šlánek a za to jak je napsaný ale už mi to vážně nemyslí.
Amelia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kurokumo-chan Kurokumo-chan | Web | 14. srpna 2014 v 13:06 | Reagovat

hah, když jsem tohle četla pukala jsem smíchy. No jo, to je tak když se my dvě někam vydáme XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama