Srpen 2014

Prázdninová "povídka"- sklenice

13. srpna 2014 v 22:16 | Amy |  Wibbly wobbly
!!!UPOZORNĚNÍ!!! TENTO ČLÁNEK NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S DW, ČTĚTE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

Rozhodla jsem se napsat článek, který bude něco mezi povídkou a deníkem. Obsahem budou moje prázdninové zážitky, které jsou po většině vtipné a tak trochu trapané takže se na to duševně připravte!

Já a moje kamarádka (říkejme jí Natali) jsme jely na chatu a myslely jsme si, že to bude takový normální týden s kamarádkou. Věci se ovšem vydali jiným směrem XD a z našeho původně "klidného" týdne se stal týden záchvatů smíchu a smíchu.
První co jsme inteligentně udělaly bylo že jsme si uprostřed noci řekli: "Mám žízeň. Půjdem se napít!" (jo já vim to nezní tak nebezpečně XD) Takže jsme ve tmě pomalu a tiše plížily k vypínači a musely jsme překonat pokoj, který byl plný překážek. První z nich byly dveře XD ty jsme ale nakonec překonaly i když to stálo nějaké ty úrazy. Potom ale přišlo "minové pole" , které představovalo koberec, na kterém byly rozházeny krabičky s korálky a věřte mi že šlápnout na to bylo tak hrozné jako šlápnout na LEGO Křičící No a když se Natali snažila najít vypínač tak porazila svou prázdnou skleničku, která byla na zemi. Já ale jako ta hrozně šikovná jsem šla druhá a kopla jsem do svojí skleničky, která ale byla plná (inteligentně) Když jsme konečně našly světlo, tak jsme uviděly nádherný mokrý flek na koberci, který jsme poté zamaskovaly papírovou krabicí. No a když jsme se vrátily z obýváku do pokoje, ve kterém jsme spaly, tak jsem si všimla že vypínač ke světle v obýváku je hned kousek od postele XD. Ráno už tam mokrý flek nebyl ale promočená krabice ano, samozřejmě -_-
Omlouvám se za tento šlánek a za to jak je napsaný ale už mi to vážně nemyslí.
Amelia

Zlo nebo dobro?

2. srpna 2014 v 16:06 | Amy
Často přemýšlím nad tím jestli jsem já ta zlá nebo ta dobrá. Pro lidi kteří mě znají jen chvilku jsem zlatíčko ^^ ale ti co mě znají dobře a dlouho mohou vyprávět.
Existuje ve mě vlastně dobro nebo se jen tvářím mile a ve skutečnosti nesnáším pomalu každého koho znám?
Mám "kamarádku" která je vážně hrozná, je namyšlená, sobecká a jak není po jejím tak se s ní nedá vydržet. No a ona každého pomlouvá a já (i když nerada) se musím přiznat že to občas dělám taky jen aby mě měla ráda (obhajoba: když vás nemá ráda tak jste odsouzeni k věčnému teroru v podobě vysmívání, urážek a poštvání proti vám všech lidí které máte rádi)
a to mě vážně ničí a myslím že mě přetváří "k obrazu svému" což mě děsí protože jestli budu jednou stejná jako ona budu ZLO samo.
Omlouvám se za tak krátký článek, který vlastně neměl hlavu ani patu ale potřebovala jsem se z toho vypsat.
Amelia

Pomůžete mi prosím?

2. srpna 2014 v 15:11 | Amy |  Sherlock
Ahoj! potřebuju poradit. Nenapadá vás co by mohl mít Sherlock za vyzvánění? Chtěla by to něco vtipného a výstižného. Pište do komentů co vás napadne.
Díky. Amelia